tartak2
[ o nas ]

Dlaczego warto wybrać PRACOWNIĘ KOŁBON?

Pracownia ciesielska Kołbon to profesjonalna firma stolarska z Lubomierza.

Firma powstała w 2020 r.  jako naturalny krok w kierunku rozwoju własnej marki. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy pod czujnym okiem tradycyjnych cieśli oraz stolarzy pozwoliło zmienić niesamowite hobby w profesjonalnie wykonywany zawód. Zamiłowanie do obróbki drewna towarzyszyło nam od najmłodszych lat (pracownie dziadków) i rozwijało się w ciągu lat pracy w USA, Norwegii czy w Polsce.

Dzięki temu jesteśmy firmą stolarską o bardzo dużym doświadczeniu z wieloma realizacjami na koncie. Kochamy drewno i pracę z tym wspaniałym, naturalnym materiałem. Cenimy sobie jakość i terminowość – dlatego każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie i na najwyższym poziomie.

[ strategia ]

Nasza Filozofia

Nigdy nie oszczędzamy ani na materiale, ani na narzędziach do jego obróbki. Doskonały warsztat wypracowany setkami przepracowanych godzin oraz dziesiątkami zakończonych sukcesem zleceń daje gwarancję najwyższej jakości usług naszej firmy.

stawiamy na jakość

Ustalany z klientem termin realizacji jest dla nas kluczowym elementem owocnej współpracy z klientem. Zlecając nam realizację możesz być pewnym wykonania go w założonym terminie.

REALIZACJA ZAWSZE W TERMINIE

Uśmiech naszych klientów oraz nieskrywana radość, gdy odbierają swoje zamówienie jest naszym motywatorem i buduje świadomość najwyższej jakości. To Ty, drogi Kliencie, jesteś najważniejszy w łańcuchu naszej współpracy!

ZADOWOLENIE KLIENTA PRZEDE WSZYSTKIM